Virály

19. října 2019 13:11

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena si fotí ruku bez zásnubního prstýnku na nejrůznějších místech. Její originální nápad boří internet

Pokud jste otrávení z všudypřítomných fotek zasnoubených žen a jejich prstýnků, tahle galerie pro vás bude příjemnou změnou.

I v dnešní době stále platí určité životní fáze, které jsou pro velkou část společnosti dogmatem. Na jakési pomyslné ideální časové ose jsou jasně dány věkové hranice, kdy by člověk měl vystudovat, věnovat se kariéře, oženit se a mít děti. A na ty, kteří tuhle chronologii tak úplně nedodržují, je vyvíjen občas nenápadný, jindy velmi nepokrytý trvalý tlak, aby se jí zase pěkně řídili. Existuje ale jeden instagramový účet, který tohle zaškatulkování života zásadně odmítá.

Jmenuje se Not engaged, sleduje ho už téměř 105 000 lidí, a jak název napovídá, jeho nezasnoubená majitelka na něm zveřejňuje fotky své ruky bez prstýnku na nejrůznějších místech a při rozmanitých činnostech. Podle tohoto popisu asi už sami tušíte, že jejím cílem je vtipnou formou povzbudit ženy, které jsou na tom stejně jako ona, aby se netrápily fotkami se zásnubním prstenem vyskakujícími z každého koutu sociálních sítí a užívaly si svůj vlastní svobodný život. Že je tohle opravdu originální a vtipný nápad, můžete nyní vidět i vy v naší galerii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také