návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Žena si kvůli protestu přilepila PRSA k silnici! Odlepovat ji musela policie

Kvůli protestu se přilepila prsa k zemi.
Vydáno: 26.04.2019
Protest prsama u země!
Autor: profimedia.cz Protest prsama u země!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Naše planeta na tom není dobře, v pravdě je na tom čím dál tím hůř a tak není divu, že se v poslední době čím dál tím častěji objevují lidé protestující za její záchranu. Konkrétní protest v Londýně před budovou burzy byl teď ale možná přece jen trochu přes čáru.

Akce nazvaná jako Extinction Rebellion totiž svedla dohromady hodně extrémní jedince, kteří se nebáli dát svůj názor na současný stav světa najevo velmi neobvyklými způsoby. Jak například? Tak třeba tím, že se jistá žena rozhodla přilepit svá prsa k cestě přímo před budovou investiční banky Goldman Sachs.

Policie ji tak následně musela pokrýt plachtami, aby na ni nebylo vidět, a pak přešli k jejímu odlepení (au!). Následně ji zatkli a odvedli. Nebyla však jediná, celkově bylo zadrženo více než tisíc lidí. Organizátoři akce na závěr uvedli, že jsou si vědomi, že svými protesty narušili životy ostatních a neberou to na lehkou váhu. Situace je ale tak vážná, že prý neměli na výběr.

Článek je zařazen v: prsa , protest , lepidlo , cesta , Londýn , ochrana životního prostředí