Virály

4. listopadu 2019 20:58

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena si myslela, že našla roztomilé štěňátko, pak ale zjistila, že se ve skutečnosti jedná o tohle vzácné zvíře

Žena na své zahradě objevila roztomilé štěňátko, tedy tohle si alespoň ze začátku o svém chlupatém objevu myslela.

O tento příběh se podělila žena na Facebooku. Vše se odehrálo ve městě Bright v Austrálii. Majitelka domu zaslechla podivné zvuky ze své zahrady, a tak se šla podívat ven, aby zjistila, co to způsobuje.

„Dnes ráno jsem se vzbudila a slyšela jsem kňučení ze své zahrady a nedokázala jsem rozpoznat, zda se jedná o lišku nebo psa,“ napsala na sociální sítě. Později se rozhodla vzít opuštěné zvíře do Alpine Animal Hospital, kde ho zaměstnanci podrobili testům DNA a následně ho poslali do přírodní rezervace pro psy. Konečné výsledky potvrdily to, co si odborníci mysleli. Jednalo se o velmi vzácného psa Dingo, který patří mezi ohrožené druhy zvířat. Tenhle roztomilý fešák dostal jméno Wandi a rezervace se stala jeho novým domovem, kde o něj bude dobře postaráno. Na to, jak se mu daří, se můžete podívat na jeho Instagram, kde můžete rezervaci podpořit finančním darem a spolupodílet se tak na záchraně těchto nádherných, ale ohrožených zvířat.

Sdílejte článek
Štítky pes Austrálie zvířata Dingo

Přečtěte si také