Virály

13. května 2022 12:29

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena si nechala vytetovat obočí. Když ho uviděla, bylo jí do breku!

Tenhle kosmetický zákrok Američanku krásnější rozhodně neudělal.

Slyšeli jste už někdy o microbladingu? Pokud ne, jedná se ve zkratce o vláskovací metodu úpravy obočí permanentní barvou, díky které by se měla docílit nejpřirozenější úprava tvaru a hustoty. Protože jde o trvalou a velkou změnu na tváři, není radno si vybírat nekvalifikované salony, kvůli kterým můžete skončit jako klaun.

Podobnou zkušenost má i matka dvou dětí Crystal Weinstock z texaského Houstonu, která si za necelých osm tisíc zaplatila vytetování obočí, aby dosáhla plnějšího tvaru. Bohužel pro ni však výsledek dopadl naprosto tragicky a místo, aby odcházela ze salonu s úsměvem na rtech, jí bylo do breku. „Jako zaneprázdněná matka jsem se nestíhala každý den upravovat, a tak jsem si myslela, že microblading bude skvělý nápad,“ řekla Crystal s tím, že to se ale pořádně spletla.

„Když jsem se po skončení procedury podívala do zrcadla, nemohla jsem uvěřit svým očím. Bylo to děsivé,“ přiznala. Vizážistka ji však řekla, že to bude vypadat lépe, až otok zmizí, což nebyla pravda. „Bála se mě i vlastní dcera,“ řekla Crystal, která bude muset podstoupit několikeré laserové sezení. Už nyní je ale jasné, že je to běh na dlouhou trať a není jasné, zdali bude její obočí ještě někdy vypadat jako předtím.


Přečtěte si také