Virály

15. ledna 2019 14:16

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena si nechávala píchat do zadku silikonové injekce. Z jejích povadlých půlek vám bude zle

Umělé vylepšování těla může někdy skončit opravdu katastrofálně – tahle žena třeba prakticky přišla o své pozadí.

Ne všechny pokusy o umělé zdokonalení těla jsou úspěšné. Své o tom ví exotická tanečnice Tomi, která musela konzultovat s dokotory nápravu svých hýždí poté, co ji málem zabily silikonové implantáty. Lékařům Terrymu Dubrowovi a Paulu Nassifovi se nakonec podařilo díky operaci zachránit pozadí téhle ženy, která do té doby musela nosit čtyři až pět vrstev spodního prádla, aby měl její zadek alespoň nějaký tvar.

Pro zvětšení svého pozadí se 33letá Tomi podle svých slov rozhodla poté, co zjistila, že tanečnice s většími zadky vydělávají více peněz. Nechala si tak do toho svého píchnout několik nelegálních injekcí se silikonem od jedné starší zdravotní sestry v důchodu. Ta Tomi ujišťovala, že se skutečně jedná o pravý silikon. S výsledkem byla Tomi nadmíru spokojená a konečně si připadala výjimečně. A čím větší jeji pozadí bylo, tím větší dostávala dýška.

Zcela tak ignorovala bolest, která se obejvovala v obou silikonových půlkách. Ta byla natolik silná, že nakonec musela podstoupit zákrok, při němž jí silikony byly odstraněny. Po něm jí na hýždích zbyla povislá kůže. Aby ji napnula a zároveň zakryla jizvy, nosila pod normálním spodním prádlem ještě kompresní kalhotky, občas musela využít až pět vrstev. Tohoto problému ji nakonec zbavili již zmínění lékaři operací, kterou jí pozadí pozvedli. Jak její zadek vypadal po silikonových injekcích a po jejich odstranění, na to se teď můžete podívat v naší galerii.

Sdílejte článek

Přečtěte si také