návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Žena si ochočila čmeláka bez křídel! Jak se jí to proboha povedlo?

Čmelák bez křídel našel domov.
Vydáno: 12.06.2019
Fiona Presly a její čmelák
Autor: facebook.com Fiona Presly a její čmelák
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zhruba před 2 lety narazila Fiona Presly na čmeláka plazícího se po zemi. Když si ho prohlédla blíže, zjistila, že nemá křídla. Čmelák podle všeho byl nakažen virusem, kvůli kterému se u něj křídla nikdy nevyvinula, byl tak v podstatě zázrak, že přežil v přírodě sám takhle dlouho.

Žena se tak rozhodla nemocnou chudinku přijmout, postavila čmelíkovi doma vlastní soukromou zahrádku a dala mu dokonce jméno Queen Bee. Aby čmeláka uchránila před okolními dravci, celou zahrádku mu navíc šikovně zastřešila, takže byl v klidu a v bezpečí. Čmeláka následně chodila navštěvovat a po nějaké době se začínalo zdát, že ji drobný hmyz rozeznává od ostatních. Vzniklo tak nádherné přátelství, které sice skončilo čmelákovou smrtí, jelikož se dožívají pouze 18 měsíců (Queen Bee žil přesto o něco déle díky péči Fiony), po kterém ovšem zůstala spousta nádherných vzpomínek.

Článek je zařazen v: čmelák , Žeňa , ochočila , křídla , virus , zahrada