Virály

17. července 2018 03:29

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena si omylem vyslechla, co si myslí manžel o jejím těle po porodu. Jak byste na něco takového zareagovali vy?

Australanka jménem Sharny Kieserová je hrdou matkou šesti dětí! Ano, čtete správně. Přesto, kolik porodů má za sebou, vypadá pořád neuvěřitelně dobře.

Vděčí za to zdravému životnímu stylu, který vyznává a samozřejmě aktivnímu životu, který zahrnuje pravidelný sport. Se svým manželem se hýbali odjakživa, a tak není divu, že ke sportu vedou i své děti.

Říkáte si možná, co je špatně na těle téhle krásné maminky? Na první pohled nic, ale když se Sharny svlékne do plavek, můžete si všimnout, že po dětech přece jen nějaké stopy zůstaly. Sharny má na svém podbřišku strie, ze kterých byla dříve velmi nešťastná a dost se kvůli nim trápila.

„Teprve až můj manžel mi otevřel oči. Říkal svým kamarádům, že podle něho jsou strie po porodu krásné. Že jsou důkazem obrovské lásky, kterou matka cítí ke svým dětem. Jsou to stopy, které děti zanechávají na těle mámy… S každým slovem mého manžela jsem se cítila lépe. Pochopila jsem, že moje tělo není zničeno, jen se změnilo z těla egoistické dívky na tělo hrdé ženy, která neváhá přijímat oběti,“ řekla a my musíme plně souhlasit. Krásné, co říkáte?


Přečtěte si také