GALERIE: Žena si položila na obličej jedovatou chobotnici. Důvod, proč to udělala, nepochopíte

Pokud chcete být vidět na sociálních sítích, zkuste si k tomu najít bezpečnější cestu než jedovatou chobotnici na obličeji...

Že jsou sociální sítě plné šílenců, kteří by pro svou slávu udělali cokoliv, o tom už jste se určitě několikrát přesvědčili nejen v našich článcích. Uživatelka jménem Jamie Bisceglia to ale dohnala skutečně do extrému.

Nestačilo jí sdílet obyčejnou fotku u jezera, a tak se rozhodla, že ji zpestří obří chobotnicí na obličeji. Na tu narazila během rybářské soutěže ve Washingtonu. A jak správně tušíte, nedopadlo to úplně dobře. Chobotnice se jí totiž pevně přisála na tvář, a několikrát se jí dokonce „zakousla“ do brady. Kromě toho, že Jamie pociťovala nesnesitelnou bolest, z ní taky kapala krev.

Aby toho nebylo málo, natekl jí krk, nemohla polykat a levou stranu obličeje měla téměř ochrnutou. Měla totiž smůlu na jedovatou chobotnici. Po těchto příznacích ji okamžitě odvezli do nemocnice, kde ji údajně vyšetřoval lékař s tetováním ve tvaru chobotnice. Ať žije ironie osudu.

Z celé události si ale Jamie přeci jen odnesla jednu pro ni určitě pozitivní věc – má fotku, kterou na sociálních sítích opravdu jen tak neuvidíte. Uznejte sami…

Sdílejte článek

Přečtěte si také