návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Žena ukázala děsivé následky těhotenství! Z břicha jí začal vyskakovat Vetřelec! Může se vám to stát taky?

Aneb porodem to nekončí.
Vydáno: 29.05.2018
Vetřelčí břicho 1
Autor: profimedia.cz Vetřelčí břicho 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Taryn Watson je 32letá fyzioterapeutka z Perthu v Austrálii, která nedávno porodila. A protože miluje cvičení a fitness, má logicky starost o své tělo. Když tedy narazila na hodně podivné následky porodu, pochopitelně se rozhodla je sdílet s ostatními, aby ukázala, co se může matkám stát poté, co mají dítě.

Jak uvidíte na fotkách, z jejího břicha se občas stane menší stan. Scéna kopírující Vetřelce ale není zase až takový horor, jak by se na první pohled mohlo zdát. K pozoruhodnému efektu totiž dochází výhradně po porodu, a to když se obsah žaludku snaží projít skrz břišní stěnu, čímž vzniká lehce vetřelčí vzhled břicha.

Naštěstí se nejedná o nic vážného, a matky mohou i s tímto zvláštním pohybem břicha normálně cvičit. Taryn pouze upozorňuje na to, že se musí matky více kontrolovat, aby se náhodou při cvičení nezranily. Důležité je sledovat pohyb svalů, abyste předešli případným problémům.

Článek je zařazen v: břicho , těhotenství , Žeňa , matka , vetřelec , fitness