Virály

27. listopadu 2022 16:07

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena ukazuje neuvěřitelné make-up proměny! Nepoznávají ji ani vlastní přátelé

Tahle žena je jasným důkazem toho, že líčení vás může proměnit doslova k nepoznání.

Sarah Andres (35) z Kanady je hotová make-up kouzelnice. Svými triky dokáže naprosto radikálně změnit svůj vzhled, a to tak, že ji nepoznávají ani její vlastní přátelé. „Lidé mi nevěří, že jsem to opravdu já. Ptají se mě, jak to, že jsem na fotkách po proměně hubenější. Ani ti, co mě znají bez make-upu, mě nalíčenou nepoznávají,“ svěřila se Andres.

Na sociálních sítích vystupuje naprosto bez filtru a nebojí se ukázat své pravé já, i když přiznává, že s tím měla zpočátku problém. Ukazuje svůj podbradek, problematickou pleť, a dokonce i chybějící zuby, o které přišla v důsledku nehody na čtyřkolce v roce 2017.

Tím, že ukazuje i své nedostatky a realitu bez příkras, si získala své fanoušky. Na sociálních sítích už ji sleduje přes 80 tisíc sledujících. „Na šminkách miluji to, že vás dokážou úplně změnit. Je to jako kouzlo. Našla jsem si techniku, která funguje pro mě a můj tvar obličeje. Nalíčit se mi zabere zhruba hodinu. Miluji výrazné, glamour líčení. Taky jsem fanynkou třpytek,“ nechala se slyšet. Poslední dobou na internetu sdílí také tutoriály, ve kterých lidem radí, jak se líčit, a dokumentuje také svou cestu za vysněnou postavou. Aktuálně se totiž snaží zhubnout. Na některé její fantastické proměny se můžete podívat do galerie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také