Virály

14. prosince 2018 15:33

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena ukazuje odvážné fotografie toho, jak skutečně vypadá tělo po porodu. Tohle vám modelky z časopisů neukážou

Tělo většiny žen po porodu opravdu nevypadá tak dokonale, jak se nám snaží namluvit celebrity, modelky či všelijaké krásky z Instagramu.

Už jsme to na internetu či v médiích viděli asi všichni. Nejdříve se slavná hvězda či modelka na sociálních sítích chlubí svým těhotenským bříškem, už měsíc po porodu ovšem na Instagramu, červeném koberci apod. ukazuje své dokonale hubené tělo a snaží se hrát na to, že těhotenství opravdu nezanechalo na jejím těle žádné následky. A mnoho jiných žen má kvůli nim špatné pocity z toho, že ony takto po porodu nevypadají.

Fotografka Jade Beall se proto rozhodla, že nám ukáže realitu a nafotila tělo žen tak, jak po porodu opravdu vypadá. Bez filtrů a úprav Photoshopů, které by na jejich břiše cokoliv upravovaly. Jade tak chce dát ženám jasnou zprávu, že se nemají vůbec za co stydět a doufá, že jim tyto fotografie dodají sebevědomí. A myslíme, že se jí to povedlo dokonale.


Přečtěte si také