návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

GALERIE: Žena ukazuje odvážné fotografie toho, jak skutečně vypadá tělo po porodu. Tohle vám modelky z časopisů neukážou

Tělo většiny žen po porodu opravdu nevypadá tak dokonale, jak se nám snaží namluvit celebrity, modelky či všelijaké krásky z Instagramu.
Vydáno: 14.12.2018
Jak opravdu vypadá tělo ženy po porodu? 1
Jak opravdu vypadá tělo ženy po porodu? 1 Autor: Jade Beall Photography
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už jsme to na internetu či v médiích viděli asi všichni. Nejdříve se slavná hvězda či modelka na sociálních sítích chlubí svým těhotenským bříškem, už měsíc po porodu ovšem na Instagramu, červeném koberci apod. ukazuje své dokonale hubené tělo a snaží se hrát na to, že těhotenství opravdu nezanechalo na jejím těle žádné následky. A mnoho jiných žen má kvůli nim špatné pocity z toho, že ony takto po porodu nevypadají.

Fotografka Jade Beall se proto rozhodla, že nám ukáže realitu a nafotila tělo žen tak, jak po porodu opravdu vypadá. Bez filtrů a úprav Photoshopů, které by na jejich břiše cokoliv upravovaly. Jade tak chce dát ženám jasnou zprávu, že se nemají vůbec za co stydět a doufá, že jim tyto fotografie dodají sebevědomí. A myslíme, že se jí to povedlo dokonale.

Nechotný porod uprostřed chodby 1

GALERIE 18+: Drsné fotky z porodu na chodbě nemocnice šokují internet! Tenhle zázrak narození není nic pro slabší povahy!

fb_alien 1

GALERIE: Žena porodila VETŘELCE! Podívejte se na nejdivnější mateřské focení, jaké kdo vymyslel

Článek je zařazen v: Jade Beall , fotografie , Galerie , Ženy , po porodu , tělo , těhotenství