Virály

1. listopadu 2022 18:46

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena vtipným způsobem ukazuje, co se ve skutečnosti skrývá za fotkami na sociálních sítích. Jak vypadá realita?

Krásná Thajka ukazuje, jak vypadá Instagram vs. realita.

Doufejme, že téměř všichni si svým způsobem uvědomují, že to, co vidíme na internetu, častokrát není odraz opravdové reality. Čas od času ale není od věci si tuto skutečnost připomenout. Ostatně to také dělá mladá thajská influencerka, která je nejenom krásná, ale nechybí jí ani potřebný smysl pro humor.

Vienna Doll je modelka, která na sociálních sítích sdílí zábavné snímky, ve kterých porovnává svět na Instagramu s realitou. A co bylo podnětem pro takový nápad? Vienna se pro web Bored Panda vyjádřila tak, že za celých 7 let, co pracovala jako modelka v Japonsku, tam nikdy neviděla holku dělat něco takového. Podle ní jsou sociální sítě falešné a málo odrážejí realitu, a tak to vzala do svých rukou. Její hlavní obživou je modeling, ale mimo to se také věnuje natáčením videí na YouTube kanále, kam nahrává především cestovatelská videa. Vy se teď můžete podívat do naší galerie na ukázku některých jejích vtipných snímků.

Sdílejte článek

Přečtěte si také