Virály

10. listopadu 2022 15:44

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena vytváří neuvěřitelné pokrmy, které vypadají jako umělecká díla. Na tohle jídlo hned dostanete chuť!

Dobře vypadající jídlo je základ.

Když jdete do restaurace, očekáváte, že vám šéfkuchař jídlo krásně naservíruje a vy dostanete ten správný servis. Není divu, jíst začínáme právě očima, a pokud je pro ně jídlo atraktivní, máme na to mnohem větší chuť.

Své o tom ví i korejská kuchařka Min Kyungjin, jejíž schopnosti u plotny by se daly přirovnat k jisté formě umění. Každé její jídlo vypadá jako vymodelovaný obrázek. Devětatřicetiletá žena vykouzlí z každého pokrmu skvěle vypadající chuťovku, do které byste se nejradši hned zakousli. Pomocí rýže a sezamových semínek například vytvoří rodinku pand či vlků. Některá její jídla jsou podle ní natolik povedená, že i jí samotné je líto se do nich zakousnout. „Některé moje výtvory jsou tak roztomilé, že mi je líto je sníst,“ směje se kuchařka.

S vytvářením kreativních jídel začala teprve na začátku tohoto roku a inspirací jí prý byla hlavně její láska k nejrůznějším knižním či filmovým postavičkám. „Vařím hlavně pro moji milovanou rodinu,“ sdělila Min pro web Bored Panda. Aktuálně má na svém Instagramu přes 90 tisíc fanoušků, kteří obdivují její roztomile vypadající pokrmy. „Lidé mi píšou, že jim moje jídlo zlepšuje náladu, a to mi dělá neuvěřitelnou radost,“ dodala na závěr.

Sdílejte článek

Přečtěte si také