Virály

19. dubna 2022 14:11

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena vytváří úžasné cosplay převleky. Jaká postava se jí povedla nejvíc?

Maminka tří dětí vytváří skvěle propracované kostýmy a stylizuje se do známých postav.

Říká se, že v životě nikdy není pozdě začít s něčím novým. Tato žena je toho jasným důkazem. Pětapadesátiletá Solange Nascimento Amorim je na internetu známá spíše pod přezdívkou Tia Sol, sama má tři děti a už je dokonce i hrdou babičkou. Za pomocí kostýmů se dokáže proměnit téměř v jakoukoliv slavnou animovanou, ale seriálovou či filmovou postavu. Ačkoliv tato talentovaná žena pochází z Brazílie, obdiv si získala téměř po celém světě.

„Všechno to začalo s mojí dcerou. Vždycky jsem jí brala na nejrůznější karnevalové akce, ale nikdy jsem nepřemýšlela o tom, že bych dělala cosplay, jelikož se nerada fotím,“ vysvětlila Tia Sol. „Trpěla jsem depresemi, neměla jsem ráda svůj vzhled kvůli tomu, že jsem malá a baculatá,“ pokračovala ve vyprávění o svých začátcích žena.

Nakonec jí k tomu povzbudila kamarádka a pak i její vlastní děti, které jí dodaly odvahu na to začít posouvat svůj talent na úplně jinou úroveň. „Strašně mě těší, když za mnou na nejrůznějších akcích přijdou lidé a poprosí mě o fotku. Když vidím tu radost v jejích tvářích, moje postava doslova ožívá,“ uzavřela nadšeně.


Přečtěte si také