návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

GALERIE: Žena vytváří vtipné fotky Instagram vs. realita. Jak vypadá skutečnost v porovnání se sociálními sítěmi?

Život na sociálních sítích není jednoduchý. Lidé se tam totiž neustále pokoušejí o dokonalost…
Vydáno: 16.01.2020
Blogerka Vienna  15
Autor: IG Blogerka Vienna 15

Instagram pro mnohé slouží jako jakýsi virtuální deníček či fotoalbum. Lidé si do něj sbírají své zážitky skrze fotografie. Většina lidí na této sociální síti sdílí jen ty nejhezčí momenty. Fotí si exotické dovolené, dobrá jídla nebo třeba drahé a luxusní věci. Nezapomínejte však, že i oni si doma sednou v teplákách na gauč, jedí big mac z McDonald’s a občas jim ukápne nějaká ta slina ze spaní.

Naštěstí pro nás existují lidé, kteří se nebojí odhalit i krutě upřímnou pravdu, která však dokáže být ve srovnání s naaranžovaným a dokonalým světem neobyčejně zábavná. A to především proto, že se v této vtipné realitě najde téměř každý. Thajská modelka a bloggerka Vienna dokáže ukázat obojí. Na většině fotek vypadá naprosto božsky, ale na druhou stranu jí nedělá problém ukázat, co se za dokonalým záběrem častokrát skrývá. Za tohle si zaslouží palec nahoru!

Článek je zařazen v: sociální sítě , Instagram , realita , zábava

reklama