Virály

15. dubna 2019 16:01

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena založila firmu na úklid, ve které jsou uklízečky zcela nahé. Pánové, zavolali byste si je?

Žena opustila svou práci, kde pracovala jako kosmetička, aby začala pracovat jako nahá uklízečka. Teď má svou vlastní firmu, kde zaměstnává 15 zaměstnanců na plný úvazek.

Victoria Murphy (25) založila svou firmu poté, co získala diplom v oblasti event managementu. Za hodinu práce je schopná inkasovat částky v rozmezí od 1600 korun do 2200 korun v závislosti na úrovni nahoty dané uklízečky. Před tím, než založila svou firmu Glimmer, otestovala vody sama. Nahá uklízela domy v Edinburghu (Skotsko). „Nechtěla jsem můj personál dostat do nějaké situace, kterou jsem sama nezažila,“ řekla.

Když ještě pracovala jako kosmetička, začala si pohrávat s myšlenkou, že začne pracovat s web kamerou, ale poté se rozhodla, že sama před objektivem stát nechce. Následně narazila na americkou úklidovou společnost, která zaměstnávala nahé uklízečky, a to ji inspirovalo k založení Glimmer. „Věděla jsem, že chci něco, co by bylo zábavné a riskantní, ale ne extrémní. Nejsme escort. To, co nabízíme je zábavné a koketní.“ Můžete si vybrat různé druhy servisu. Nabídka začíná u spodního prádla, vyšší cena je, když je pracovnice nahoře bez a vůbec nejvyšší částku pochopitelně zaplatíte za zcela nahou uklízečku. „Nikdo z mých pracovníků nedělá nic, co by mu nebylo příjemné. Klient si vybere nabídku, kterou preferuje a já podle toho zvolím tu nejvhodnější pracovnici,“ dodává Victoria.

O pracovní pozice přitom není nouze. Když Victoria naposledy poptávala zaměstnance, ozvalo se jí 100 žadatelů. „Nejdůležitější roli při výběru pracovníka/pracovnice hrají profesionální zkušenosti s úklidem. Dále musí mít dobrou osobnost, protože je důležité, aby při konverzaci s klientem působili sympaticky a uvolněně. Samozřejmě se musí cítit sebejistě nazí, tohle všechno je něco, co z někoho udělá ideálního kandidáta pro tuhle pozici. Když nabírám lidi, nestarám se o to, jak vypadají, protože každý má svůj vlastní vkus a názor na atraktivitu. Jediné, co požaduji je, aby byli reprezentativní a sebevědomí.“

Momentálně zaměstnává 15 zaměstnanců a z toho jsou 3 muži. Od své rodiny a přátel má prý velkou podporu. Lidé se jí prý často ptají, co dělají klienti, když se uklízí. „Hodně lidí si představuje, že si sednou a jen pozorují uklízečku při práci. Pravdou je, že hodně z nich nikdy před tím nic podobného neudělalo a jsou častokrát hodně stydliví. Takže se s nimi uklízečka snaží navázat konverzaci, ale nejdůležitější je samozřejmě samotný úklid domu. Nabízíme vysoce nadstandardní služby a jsme maximálně profesionální,“ vysvětluje Victoria. Chce rozjet také nabídku nahých uklízečů, aby více oslovila i ženskou klientelu, jelikož momentálně si její služby objednávají především muži.

Sdílejte článek

Přečtěte si také