Virály

7. července 2019 17:16

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žena zhubla téměř 60 kilogramů a stala se z ní fitness trenérka. Líbí se vám její nové sexy tělo?

Matka tří dětí se rozhodla zásadně změnit životní styl, zhubla 60 kilogramů a navíc se stala fitness trenérkou. Podívejte si, jak neuvěřitelně jí to prospělo!

Malý zázrak se povedl mamince tří dětí z Austrálie, která zhubla téměř šedesát kilo a navíc nyní objíždí fitness závody. Váha 28leté Natalie Hirst šla rapidně nahoru poté, co se jí narodilo třetí dítě. Ručička na váze se jí tehdy zastavila až na neuvěřitelných 130 kilogramech, což bylo o 48 kilo více než o jejím svatebním dni. A to ji donutilo začít sama se sebou něco dělat. Radikálně změnila stravu a denně chodila do posilovny. Díky tomuto novému režimu, který si podle vlastních slov zamilovala, zhubla 40 kilogramů. Rozhodla se ale jít ještě dál.

Najala si osobního trenéra a postupem času směřovala své snažení k novému cíli: chtěla se zdokonalit ve fitness a sama se stát trenérkou. Cesta za novým životem a kariérou nebyla snadná. Natalie musela absolvovat operací, při níž jí lékaři odstranili 910 gramů nadbytečné kůže, a taky musela podstoupit zákrok kvůli úpravě břišních svalů. Že ale její úsilí i všechny překážky, které musela překonat, skutečně přineslo své ovoce, nyní sami můžete vidět v naší galerii.

Sdílejte článek
Štítky Austrálie galerie trenérka fitness hubnutí kilogramy

Přečtěte si také