Virály

27. června 2022 12:08

redakce Prima Lajk

GALERIE: Ženu šikanují za to, že má až moc sexy manžela. Jak jí lidé nadávají?

Kanaďanka si prý tak sexy manžela nezaslouží. Lidé jí za to nadávají a šikanují ji.

Alicia Mccarvell má se svým manželem Scottem láskyplný a krásný vztah, který sdílí se svými fanoušky na sociálních sítích. Někteří si však nemyslí, že jejich láska vůbec může být pravá a upřímná a dávají to najevo nechutnými komentáři. Může za to váhový rozdíl, který mezi manželi je. Hejtři tak Alicii pravidelně nadávají za to, že je na ni její manžel až příliš sexy, a jediným vysvětlení, proč ji miluje, je podle nich to, že trpí „fat fetišem“.

@aliciamccarvell

My forever wedding date ♥️ @scottymc4 ||••

♬ original sound - cam

Trnem v oku jim je zejména nedávné video zamilované dvojice, kde se společně chystají na svatbu. Scott v klipu stojí vedle silnější manželky do půl těla a už na první pohled je jasné, že tráví dost času v posilovně. „Moje video se stalo virální a já vím, že všichni víme, proč tomu tak je,“ reagovala na onen klip Alicia v dalším videu. „Je to proto, že podle standardů krásy prostě nedáváme smysl,“ povzdechla si žena, která dennodenně čelí toxickým komentářům a nepochopení.

„Svět se na nás dívá a okamžitě si Scotta cení víc než mě. Lidé říkají věci jako: ‚Ach, třeba ale nebyla tak tlustá, kdy se potkali‘ nebo ‚No jo, ta musí být asi hodně bohatá‘,“ odhalila Alicia fanouškům krutou realitu hejtů, které dostává. Právě na sociálních sítích se však snaží žena tuhle bariéru ve společnosti zničit a lidem ukázat, že člověk může druhého milovat bez ohledu na vzhled, protože záleží jen na tom, jaký je člověk uvnitř.

Sdílejte článek

Přečtěte si také