návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

GALERIE: Ženu trefil do obličeje šíp z kuše, když chránila svého syna. Její probodnutá tvář vás bude strašit ve snu

Nebýt zákroku téhle hrdinské matky, její syn teď mohl být mrtvý.
Vydáno: 15.02.2019
Matku trefil do obličeje šíp 2
Autor: Facebook/Janet Partain Matku trefil do obličeje šíp 2

Říká se, že matky by pro své děti byly ochotné i umřít. V případě 34leté Janet Partain se to málem stalo skutečností, když skočila před svého 14letého syna ve snaze ochránit ho před letícím šípem, který údajně vypálil z kuše její přítel 34letý Joseph Avellino. Ten ji zasáhl přímo do obličeje, přesto se sama dokázala dostat do nemocnice, a dokonce se stihla s šípem provrtaným skrz tvář až k zadní části hlavy vyfotit. Lékařům se naštěstí podařilo vyjmout jí šíp z obličeje a už 24 hodiny po incidentu se Janet svěřila, že jí sice pulzuje celý obličej a nemůže zavřít jedno oko, je však šťastná, že se jejímu dítěti nic nestalo.

Janet poté médiím vysvětlila, že vše začalo v domě Josepha Avellina, který ji obvinil z krádeže. Šokovaná Janet mu řekla, že už ho nikdy nechce vidět, a zoufalý Joseph odpověděl, že v tom případě je musí zabít. Pak popadl svou kuši, namířil ji na jejího syna a vypálil. A dál už to znáte. Joseph Avellino byl údajně zatčen a obviněn z trestného činu. Janet i její syn měli obrovské štěstí, že tenhle hrůzostrašný incident přežili. Podle následujících fotek to vypadá, že zvlášť při hrdinské matce stáli snad všichni svatí.

Celý proces vypadal fakt nechutně.

VIDEO: Matka vyndavá synovi z dásní desítky ukousaných nehtů. Tohle vám pořádně zatočí žaludkem!

Článek je zařazen v: matka , šíp , kuše , zranění , syn , záchrana

reklama