GALERIE: Žhavá dcera playboye Candymana odhalila, jaké bylo dětství ve vile plné sexu! V téhle věci je stejná jako ostatní

Sexy dcera playboye Candymana se rozpovídala o tom, jaký byl život ve slavné vile.

17letá Lucciana Beynon zatím není kdovíjak slavná. Má pár desítek tisíc sledujících na Instagramu a rozjíždí kariéru atraktivní modelky, její jméno vám ale přece jen může být celkem povědomé. Jejím otcem je totiž Travers Beynon, také známý jako playboy Candyman.

Ten žije v Austrálii ve své Candy vile se svými dětmi, ženou a několika přítelkyněmi. Řekli byste si, že jejich život už by nemohl být výstřednější. Jenže sladká Lucciana se teď svěřila, že by nic nemohlo být dál pravdě. Ve skutečnosti totiž fungují jako jedna velká rodina, podnikají výlety, mají společné večeře a hlavně u nich doma nic není zadarmo.

Ne, naopak, slavný Candyman je totiž podle všeho pěkně staromódní taťka a jako takový věří, že nic na světě není zadarmo. Jeho děti si tak musely najít práci už od 14 let – včetně například převracení burgerů u McDonaldu, aby se naučily, jak to v životě chodí. Rozhodně nečekaná informace ze života slavného divocha. Každopádně o jeho téměř plnoleté dceři ještě v budoucnu jistě uslyšíme, prozatím si můžete projít její sexy fotky v naší galerii:

Sdílejte článek
Štítky rodina dcera playboy modelky Sexy Travers Beynon Candyman

Přečtěte si také