Virály

15. února 2022 12:16

redakce Prima Lajk

GALERIE: Žijou ve trojce a chtějí spolu dítě! Může polyamorní vztah páru z Onlyfans fungovat?

Netradiční pár se pochlubil překvapivou novinkou a sdělil šokující informace ze svého soukromého života. Jak se žije v polyamorním vztahu?

Třicetiletí Jess a Stephen DeMarco tvoří pár už 13 let a většinu z tohoho času strávili v polyamorním vztahu s dalšími dívkami. Všechno to začalo kvůli Jess, která je bisexuálka a chyběl jí vztah se ženami. Zároveň se ale nechtěla vzdát Stephena, a tak se společně domluvili na tom, že k sobě přizvou někoho dalšího. „Během deseti let jsme randili s téměř stovkou žen. Se Stephenem jsme my dva primární partneři, ale hledáme k sobě partnerku, abych se já cítila naplněná a on byl šťastný,“ řekla Jess.

S dvacetiletou Mary Neghedi se seznámili na internetu a nějakou dobu randili pouze virtuálně. V lednu tohoto roku se trojice konečně sešla a začali spolu oficiálně chodit. Dvojice, která mimo jiné působí na platformě Onlyfans, doufá, že Mary bude konečně ta pravá, se kterou by se mohli společně usadit a založit rodinu. „Baví mě koukat na své partnery a vidět, jak se navzájem sexuálně uspokojují a těší při každodenních činnostech. Láska se v polyamorním vztahu znásobí,“ vysvětlila Jess.

Sdílejte článek

Přečtěte si také