Virály

15. prosince 2020 13:48

redakce Prima Lajk

GALERIE: Zoufalá kráska se rozhodla najít si manžela hezky po staru. Kam vyrazila?

Kde si má dospělá žena najít muže svých snů?

Australská žena Leesh Cunningham teď zabodovala na internetu poté, co se její storíčko z TikToku stalo virální, protože v něm hledala manžela v jednom místním obchodě s nářadím – bez úspěchu. Ženě tak rázem začaly chodit tisíce zpráv z celého světa, ve kterých se muži doslova předháněli v tom, co atraktivní blondýnce můžou nabídnout za šanci vyrazit spolu na rande.

Ve videu přitom Leesh říká, že vzdala randění přes Tinder a zkouší nově o něco tradičnější přístup. Později například přistoupí k jednomu ze zaměstnanců a zeptá se ho, kde by mohla najít nějakého manžela. Prý je nabízejí tady. Zaměstnanec se zasměje a odpoví, že už jsou skoro všichni vyprodaní.

Nicméně reakce na Leeshino video byly veskrze pozitivní. Kromě obřího zájmu ze strany mužů se navíc Leesh dočkala pochvaly a podpory taky od žen. Několik z nich pak dokonce napsalo, že svého muže doopravdy potkaly v obchodu s domácími potřebami. Tak snad Leesh brzo potká muže svých snů a my ostatní svobodní teď máme inspiraci, kam chodit nakupovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také