GALERIE: Zoufalá kráska se rozhodla najít si manžela hezky po staru. Kam vyrazila?

rd. Publikováno: 15.12.2020
Kde si má dospělá žena najít muže svých snů?

reklama

Australská žena Leesh Cunningham teď zabodovala na internetu poté, co se její storíčko z TikToku stalo virální, protože v něm hledala manžela v jednom místním obchodě s nářadím – bez úspěchu. Ženě tak rázem začaly chodit tisíce zpráv z celého světa, ve kterých se muži doslova předháněli v tom, co atraktivní blondýnce můžou nabídnout za šanci vyrazit spolu na rande.

Ve videu přitom Leesh říká, že vzdala randění přes Tinder a zkouší nově o něco tradičnější přístup. Později například přistoupí k jednomu ze zaměstnanců a zeptá se ho, kde by mohla najít nějakého manžela. Prý je nabízejí tady. Zaměstnanec se zasměje a odpoví, že už jsou skoro všichni vyprodaní.

Nicméně reakce na Leeshino video byly veskrze pozitivní. Kromě obřího zájmu ze strany mužů se navíc Leesh dočkala pochvaly a podpory taky od žen. Několik z nich pak dokonce napsalo, že svého muže doopravdy potkaly v obchodu s domácími potřebami. Tak snad Leesh brzo potká muže svých snů a my ostatní svobodní teď máme inspiraci, kam chodit nakupovat.

Jak svět vidí krásné ženy? 1

GALERIE: Jak vidí svět sexy holky? Přes vlastní prsa! Podívejte se taky

reklama