Virály

8. listopadu 2021 10:57

redakce Prima Lajk

Geniální Rus tvrdí, že se narodil na Marsu. Marťané jsou podle něj nesmrtelní

Čtyřiadvacetiletý týpek z Ruska ohromil svět, když prohlásil, že ve svém předešlém životě žil na planetě Mars.

Mladý Boriska Kiprijanovič z ruského Volgogradu je neuvěřitelně geniální chlapec, který před nedávnem ohromil vědce i veřejnost tvrzením, že pochází z kolonie na Marsu. Jeho rodiče tvrdí, že už jako nemluvně prokazoval jasné známky geniality. Často prý mluvil o tématech, která s ním nikdo nikdy neprobíral, jako například o vesmíru a cizích civilizacích. Když byly chlapci pouhé dva roky, uměl číst, psát a měl neuvěřitelně působivou paměť.

Jak Boriskova fascinace vesmírem, zejména rudou planetou rostla, začal tvrdit, že pochází z Marsu. Odborníky vždy fascinovala jeho neuvěřitelná znalost a podrobnosti o planetě Mars, kterou Rus oplývá. Doposud je přesvědčen, že v minulém životě žil na Marsu a tvrdí, že byl poslán marťanskou rasou na Zemi, aby zachránil lidstvo před jadernou válkou, která postihla i jeho domovinu.

Geniální Rus prohlašuje, že Marťané planetu stále obývají, jen žijí v podzemí a k dýchání potřebují oxid uhličitý. Prý jsou nesmrtelní a stárnout přestávají ve 35 letech. Jsou také technologicky neuvěřitelně vyspělí, a dokonce zvládají i mezihvězdné cestování. Podle Boriska není jediným dítětem z vesmíru, které bylo posláno na záchranou misi na Zemi. Těmto reinkarnovaným marťanským dětem se říká Indigové děti.


Přečtěte si také