Herečka ze Hry o trůny žaluje tvůrce seriálu 1
Autor: HBO Herečka ze Hry o trůny žaluje tvůrce seriálu 1

Herečka ze Hry o trůny žaluje tvůrce seriálu. Kvůli zranění má po kariéře

rd. Publikováno: 12.05.2022
Herečka ze Hry o trůny má kvůli zranění z natáčení po kariéře. Teď žaluje tvůrce seriálu.

reklama

Casey Michaels, herečka, která hrála jednu ze zombies útočících na Zimohrad během poslední série Hry o trůny, nyní žaluje tvůrce seriálu o 4 miliony liber za to, že jí zničili kariéru. Během natáčení nebezpečné akční scény si totiž herečka přivodila zranění, které jí brání pokračovat v práci.

Tehdy 28letá herečka občas v seriálu zaskakovala taky jako kaskadérka, a byl to právě kaskadérský kousek se skokem, který se jí stal osudným. Michaels bylo řečeno, že má sejít z konce platformy a spadnout do nějakých podložek a papírových krabic. Žena ale nyní tvrdí, že přistávací plocha nebyla tak bezpečná, jak tvůrci tvrdili, a právě to zapříčinilo její zranění.

 

Produkční společnost Fire and Blood Productions Ltd. nicméně tvrdí, že plošina byla bezpečná, a v zásadě tak odmítá přijmout za zranění odpovědnost. Herečka prý špatně dopadla svojí vlastní vinou. Soud si každopádně vyslechl argumenty obou stran a poněvadž se mezi sebou nedohodly, dojde v budoucnu k soudnímu přelíčení. Jo, holt pracovat u filmu či seriálu občas není žádná sranda.

Herec ze Hry o trůny čelí vážnému obvinění

FOTO: Herec ze Hry o trůny čelí obvinění ze sexuálního kontaktu s nezletilou. Jak se brání?

reklama