Virály

19. ledna 2019 13:47

redakce Prima Lajk

Hitler neměl se svou ženou nikdy SEX, tvrdí vědci! Jak přišli na to, že byla jeho manželka stále panna?

Byla Eva Braunová panna?

Jestli vás někdy zajímal Hitlerův sexuální život, nyní máte šanci se něco málo dozvědět. Historici totiž objevili důkazy, na základě, kterých nyní tvrdí, že Adolf Hitler a Eva Braunová neměli nikdy sex. Co víc, podle profesora Thomase Lundmarka prý Eva Braunová neměl v životě sex.

Důvodem prý mohl být syndrom, kterým Hitlerova žena trpěla. Podle něj se u Evy mohl objevit problém, který souvisel už s jejím narozením, kdy se dítěti správně nevyvine reproduktivní systém, když se takový problém následně neřeší, v dospělosti to může vést k velice bolestivému pohlavnímu styku, který je často díky tomu i zcela nemožný. A na čem profesor staví svojí teorii?

Důkazem má být prý Hitlerův kalendář, kde je vyznačená schůzka pro Evu Braunovou s jistým gynekologem v Itálii, který měl jeho ženu operovat. Doktor už se konce války nedožil, profesor ale mluvil s jeho synem, který shodou okolností tehdy v nemocnici pobýval a Evu tak spatřil. Podle syna byla Eva operována kvůli úzké vagině, což by podporovalo výše zmíněnou teorii. Fakt, že Hitler s Evou neměl nikdy sex pak dokládá i zápisník jednoho z nacistických diplomatů, který popsal, jak Hitler nikdy nechtěl být s Evou intimní, protože miloval pouze Německo. No, tomu bychom i celkem věřili. Co vy?

Sdílejte článek

Přečtěte si také