Virály

30. ledna 2018 15:50

redakce Prima Lajk

HNUS: Pár byl nakažen odpornými parazity poté, co se bos procházel po pláži! Po tomhle už nikdy nebudete chodit bez bot

Bez bot už ani krok.

Varování – pokud jste citliví a nemáte v oblibě dívat se na skutečně nechutné fotky, a to v podstatě čehokoliv, pak byste definitivně neměli pokračovat ve čtení následujících řádků. Pokud vás na druhou stranu ale zajímá, co se může stát, když si vyrazíte na dovolenou do Dominikánské republiky a projdete se bosí po tamější pláži, pak rozhodně ve čtení pokračujte.

Katie Stephens a Eddie Zytner si udělali menší dovolenou, potřebovali relax a jelikož pocházejí z Kanady, rozhodli se vyrazit někam za teplem. Dovolená se ale změnila rychle v menší horor poté, co se bosí prošli po jedné z vyhledávaných pláží Dominikánské republiky. Nejdřív si mysleli, že se jedná o nějaké blechy, když jim ale chodidla začala černat, byli nuceni vyhledat odbornou pomoc.

Teprve třetí doktor v rodné Kanadě tušil, o jaký problém se jedná. Setkal se s něčím podobným u pacienta, který se vrátil z Thajska. Pár podle všeho napadli jistí červi, kteří způsobili tohle nepříjemně vyhlížející onemocnění. Poté už jen stačilo vyzvednout si léky v Americe, jelikož pojišťovna v Kanadě nechtěla léčbu hradit – a bylo zase vše v pořádku.


Přečtěte si také