Děti uvařili učitelce palačinky s močí a spermatem 2
Autor: iStock Děti uvařili učitelce palačinky s močí a spermatem 2

HNUS! Puberťáci přidali sperma a moč do palačinek, které pak snědli jejich učitelé. Jaký je čeká trest?

Publikováno: 22.05.2019
Puberťáci vymýšlejí spoustu naschválů, ale sperma a moč v palačinkách pro učitele jsou už opravdu přes čáru...

reklama

Každý z nás určitě na základní i střední škole prováděl věci, za které bychom si jedničku z chování rozhodně nezasloužili. To, co udělala skupina školáků ze střední školy v Ohiu, už je ale hodně přes čáru. Na jedné soutěži ve vaření totiž uvařili palačinky, které obsahovaly speciální přísady – moč a sperma. Tuto nechutnou směs pak podávali učitelům, kteří výsledné pokrmy hodnotili. Ano, to znamená, že tuhle „pochoutku“ skutečně snědli.

Ke smůle studentů, kteří se na tomto nejapném vtipu podíleli, na všechno přišli. A protože si to nenechali líbit, obrátili se na tamní úřad šerifa, který nyní tento případ vyšetřuje. Mladým pachatelům tohoto nechutného kousku tak hrozí obvinění z trestného činu, protože se vše událo na pozemku školy a obětí byli učitelé.

Advokát jednoho z podezřelých ale nabádá k opatrnosti. Zatím totiž není jasné, zda se jednalo o pouhý žert za účelem natočení humorného videa a jestli moč a sperma v těstě na palačinky skutečně byly. To nyní odborníci zjišťují analýzou zbytků inkriminovaného jídla. Neví se přesně ani to, kolik studentů bylo do tohoto žertu zapojeno a kolik učitelů palačinky pozřelo. Jak si palačinky v soutěži vedly, taky nikdo neuvedl. Věčná škoda.

Sex

ODHALENO: Ženy, které polykají sperma, mají příjemnější těhotenství. Neuvěříte, čím to je

Palačinky s tuňákem

FOTO: Chlápek znechutil lidi na internetu, když posnídal palačinky s tuňákem. Vážně mu to chutná?

reklama