Virály

22. května 2019 19:14

redakce Prima Lajk

HNUS! Puberťáci přidali sperma a moč do palačinek, které pak snědli jejich učitelé. Jaký je čeká trest?

Puberťáci vymýšlejí spoustu naschválů, ale sperma a moč v palačinkách pro učitele jsou už opravdu přes čáru...

Každý z nás určitě na základní i střední škole prováděl věci, za které bychom si jedničku z chování rozhodně nezasloužili. To, co udělala skupina školáků ze střední školy v Ohiu, už je ale hodně přes čáru. Na jedné soutěži ve vaření totiž uvařili palačinky, které obsahovaly speciální přísady – moč a sperma. Tuto nechutnou směs pak podávali učitelům, kteří výsledné pokrmy hodnotili. Ano, to znamená, že tuhle „pochoutku“ skutečně snědli.

Ke smůle studentů, kteří se na tomto nejapném vtipu podíleli, na všechno přišli. A protože si to nenechali líbit, obrátili se na tamní úřad šerifa, který nyní tento případ vyšetřuje. Mladým pachatelům tohoto nechutného kousku tak hrozí obvinění z trestného činu, protože se vše událo na pozemku školy a obětí byli učitelé.

Advokát jednoho z podezřelých ale nabádá k opatrnosti. Zatím totiž není jasné, zda se jednalo o pouhý žert za účelem natočení humorného videa a jestli moč a sperma v těstě na palačinky skutečně byly. To nyní odborníci zjišťují analýzou zbytků inkriminovaného jídla. Neví se přesně ani to, kolik studentů bylo do tohoto žertu zapojeno a kolik učitelů palačinky pozřelo. Jak si palačinky v soutěži vedly, taky nikdo neuvedl. Věčná škoda.

Sdílejte článek

Přečtěte si také