Virály

13. ledna 2020 11:37

sarka.turcekova@gmail.com

Hnus roku? Lidé začínají jíst pizzu s kiwi nebo banánem! Ochutnali byste tuhle šílenou kombinaci?

Zdá se, že milovaná i nenáviděná pizza s ananasem má konkurenci. Lidé si začínají na pizzu stále častěji dávat banán nebo kiwi.

Každý má nějakou svojí oblíbenou pizzu, kterou si rád dokola objednává. Pro někoho je to salámová, pro jiného vegetariánská. Někdo miluje pizzu se čtyřmi druhy sýrů, s beraními rohy nebo s ananasem. Zejména šunková pizza s ananasem ještě občas vzbuzuje mezi lidmi kontroverze. Lidé se totiž dělí na dva tábory. Ti, kteří ji milují a absolutně na ni nedají dopustit. A na ty druhé. Pokud patříte do druhé kategorie, radši ani nečtěte dál. Protože z tohoto se vám bude zvedat žaludek. Ananasová pizza není to jediné, co se vám zdálo jako podivná kombinace. Teď už totiž frčí dokonce pizza s kiwi nebo s banánem.

A to v kombinaci těsto, rajčatový základ, šunka, sýr… A kiwi. Už kombinace s ananasem je docela nezvyklá, ovšem lidem milujícím ananas by „možná“ mohla chutnat. No, těžko říct, je to opravdu už docela bizarní kombinace. Možná ještě divnější je kombinace s banánem. Umíte si představit na jednom kousku pizzy šunku, sýr a banán? Nemůžeme se zbavit dojmu, že to k sobě tak úplně nesedí. Podle ohlasů se to zdá divné více lidem a někteří to dokonce považují za naprostou ohavnost. My tak přísní zase nebudeme. Koneckonců když to někomu chutná, ať si dá do nosu. Poslední dobou frčí i další nezvyklé kombinace na pizze jako jsou arašídy, černý rybíz, kari nebo pečená kachna (ano, na pizze). Takže může být i hůř.


Přečtěte si také