návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Holka jela 3 hodiny na rande z Tinderu. Týpek jí pak řekl, že je tlustá. Dočkala se ale parádní karmy

Tohle zažila snad každá holka, která si někdy dala rande přes internet. Nedočkavě se hezky obléct, učesat a jinak načančat. A pak už jen přijít na schůzku a doufat, že chlápek bude stát za to.
Vydáno: 11.09.2019
Jade
Autor: Jade Savage Jade

Bohužel to, co se stalo osmadvacetileté Jade, byla asi jedna z nejhorších zkušeností, která se může ženě stát. Na schůzku jela mladá žena tři a půl hodiny, aby se včas dostavila na smluvené místo. Když se s mužem setkala, začal na ni být hrubý a řekl jí, že je tlustá. Pak ji zavezl zpátky na zastávku, aby mohl jet domů. Mladá žena byla pochopitelně smutná a ještě navíc utratila kolem 90 liber (2600 korun) za cestu.

Tak ji s kamarádkou napadlo, že by si mohla založit z legrace kampaň na GoFundMe, kde lidé přispívají na zajímavé projekty. Napsala tam, jak šílené rande měla a že se snaží získat zpátky svých 90 liber. No, nakonec jí lidi přispěli na 800 liber (přes 23 tisíc) s tím, že většina peněz přišla od mužů, kteří se tak chtěli jménem arogantního muže omluvit. Vzkazují jí, že takové chování není v pořádku a přejí jí hodně štěstí na dalších schůzkách.

Vypadá to, že Jade na nepovedeném randíčku dost vydělala. Možná se bude moct od hrubiána zotavit i na malé dovolené. To se celkem vyplatí, ne?!

Jade Savage
Autor: Jade Savage Jade Savage
Článek je zařazen v: Tinder , schůzka , rande , nepovedené rande , seznamování

reklama