Virály

18. prosince 2019 16:54

sarka.turcekova@gmail.com

Holka se natočila, když ji pronásledovala policie a sdílela to na internetu. Tímhle se chce vážně někdo pochlubit?

Tahle slečna nejspíš moc rozumu nepobrala, těžko říct, jestli se chtěla jenom pochlubit. Teď je však celému internetu pro smích. Sdílela totiž video, v kterém opilá řídí auto a pronásleduje jí policie.

Video s automobilovou honičkou sdílela 23letá Sophie sama na Snapchat. Nejenomm, že řídila auto pod vlivem alkoholu, ale ještě u sebe neměla řidičák ani nebyla pojištěná. Přestože viděla, jak jí pronásleduje policejní auto, zatímco jela po silnici v Sunderlandu, nechtěla zastavit a místo toho se u toho natáčela ještě na mobil. Klip potom sdílela na Snapchatu – těžko říct, jestli to stihla ještě před tím, než ji zastavili – a získal desítky tisíc zobrazení. No, takovou popularitu si možná ani nepřála. Koneckonců jak může být někdo tak hloupý, aby se choval nezákonně a ještě se tím chlubil?!

Video si pak lidi začali sdílet na sociálních sítích. Opilá Sophie má na sobě v autě jenom župan a zatímco ji policie honí, ona křicí „Podívejte se na ně, jak mě honí, podívejte se na ně!“. A o pár vteřin později položí řečnickou otázku ve stylu, koho zajímá policie, jsou snad naštvaní? Potom už se jim ale ženu podařilo zastavit a byla samozřejmě obviněná z řízení pod vlivem alkoholu. No, možná si na to, že to celé vlastně natáčela, ani nevzpomíná…


Přečtěte si také