žena pod vlivem
Autor: twitter.com žena pod vlivem

Holka se natočila, když ji pronásledovala policie a sdílela to na internetu. Tímhle se chce vážně někdo pochlubit?

Publikováno: 18.12.2019
Tahle slečna nejspíš moc rozumu nepobrala, těžko říct, jestli se chtěla jenom pochlubit. Teď je však celému internetu pro smích. Sdílela totiž video, v kterém opilá řídí auto a pronásleduje jí policie.

reklama

Video s automobilovou honičkou sdílela 23letá Sophie sama na Snapchat. Nejenomm, že řídila auto pod vlivem alkoholu, ale ještě u sebe neměla řidičák ani nebyla pojištěná. Přestože viděla, jak jí pronásleduje policejní auto, zatímco jela po silnici v Sunderlandu, nechtěla zastavit a místo toho se u toho natáčela ještě na mobil. Klip potom sdílela na Snapchatu – těžko říct, jestli to stihla ještě před tím, než ji zastavili – a získal desítky tisíc zobrazení. No, takovou popularitu si možná ani nepřála. Koneckonců jak může být někdo tak hloupý, aby se choval nezákonně a ještě se tím chlubil?!

Video si pak lidi začali sdílet na sociálních sítích. Opilá Sophie má na sobě v autě jenom župan a zatímco ji policie honí, ona křicí „Podívejte se na ně, jak mě honí, podívejte se na ně!“. A o pár vteřin později položí řečnickou otázku ve stylu, koho zajímá policie, jsou snad naštvaní? Potom už se jim ale ženu podařilo zastavit a byla samozřejmě obviněná z řízení pod vlivem alkoholu. No, možná si na to, že to celé vlastně natáčela, ani nevzpomíná…

reklama