Dívka chtěla otestovat svého nápadníka
Autor: iStock Dívka chtěla otestovat svého nápadníka

Holka vzala na rande naslepo jako doprovod 23 příbuzných. Jak tím chtěla otestovat nápadníka?

Tamara F. . Publikováno: 26.10.2021
Žena přivedla na první schůzku se svým partnerem celou svoji rodinu.

reklama

První rande je převážně přehlídka trapnosti, rozpačitosti a ostýchavosti. Pokud to všechno ale přečkáte, další schůzky už jsou většinou mnohem uvolněnější a romantičtější. A kdo ví, třeba vás později představí partner/ka svým kamarádům a celé rodině. Anebo to jako tato nejmenovaná žena z Číny vyřeší tak, že si celou svou rodinku přivede hned na první schůzku.

Ve snaze otestovat svého nápadníka a potenciálního partnera si totiž dívka na rande naslepo přivedla rovnou 23 členů své početné famílie. Její záměr ale nebyl prubnout, jestli si tetičky a babičky budou rozumět s jejím novým ctitelem, ale zjistit, zda není muž škrt a zaplatí za ně celou večeři.

To se však dívka pěkně přepočítala, protože týpek utekl do deseti minut a na stole zůstal jenom mastný účet za pětadvacet lidí. Tenhle bizarní incident rozbouřil na internetu samozřejmě velkou diskusi, ve které se většina lidí zastávala mladíka. „Muži by na první schůzce měli zaplatit, ale přivést na rande 23 dalších lidí je prostě nepřijatelné,“ okomentoval situaci jeden z uživatelů na internetu.

 

 

Tully Smyth je zatraceně sexy

Sexy dívka přiznala, že do svých 26 letech nikdy nebyla na rande. Jaký k tomu měla důvod?

Ženy na schůzkách musí předstírat, že jsou hloupé 1

ODHALENO: Více než 60 % žen musí na rande předstírat, že jsou hloupé, aby muže neodradily. Proč je to špatně?

reklama