Virály

12. října 2022 10:20

redakce Prima Lajk

Horolezec po šílené nehodě zemřel v náručí manželky. Ze slov zdrcené ženy mrazí!

Obrovská tragédie zasáhla rodinu vášnivého horolezce.

Teprve osmadvacetiletý Daniel Heritage z Austrálie byl na své vysněné dovolené v kanadských horách Rocky Mountains se svou milovanou manželkou, když se jejich životní cesta změnila v obrovskou tragédii. Při katastrofální nehodě vášnivý horolezec utrpěl smrtelná zranění a zemřel v náručí své milované ženy.

Obrovská tragédie samozřejmě mladou ženu nesmírně zasáhla, a proto se rozhodla sdílet svůj smutek na sociálních sítích, kde svému manželi vyjádřila úctu a nekonečnou lásku. „Byl jsi můj nejlepší přítel a láska mého života. Děkuji, že jsi mi do života vnesl tolik radosti a pomohl mi uvědomit si, že jsem daleko schopnější, než si myslím,“ stálo v dojemném příspěvky zdrcené Emmy.

„Moje srdce po tobě touží a udělala bych cokoli, abych si s tebou ještě naposledy mohla zatančit na naši píseň, zavtipkovat, objevovat svět nebo jen tak spolu v tichosti sedět,“ vzkázala zesnulému muži manželka s tím, že i když je nesmírně naštvaná, že společně nikdy nezestárnou, navždy bude poctěna tím, že spolu mohli strávit alespoň těch pár let.

Manželka Emma je po tragédii stále v Kanadě, kde ji utěšují kamarádi, které potkali s mužem na cestách. Rodina zesnulého Daniela už ale nyní spustila na crowdfundingové stránce sbírku, do které mohou lidé přispívat potřebné peníze na pohřeb a převoz milovaného Daniela zpět do domovské Austrálie.

Sdílejte článek
Štítky smrt horolezec tragedie

Přečtěte si také