Virály

23. prosince 2020 15:45

sarka.turcekova@gmail.com

Hráč omylem přiměl svou sestru, aby pojmenovala dítě po Pokémonovi! Uhádnete, jak mu říká?

Znáte to. Někdy jenom tak něco plácnete, ale druhá strana to vezme naprosto vážně. Něco podobného se stalo gamerovi, který navrhnul svojí sestře, aby svoje miminko pojmenovala po Pokémonovi.

Lidé po celém světě si oblíbili chytání Pokémonů na mobilu a řada z nich se baví tím, že chodí na dlouhé procházky a snaží se je chytat. Jednomu hráči se podařilo svou lásku ke hře posunout ještě o něco dál, když přesvědčil svou sestru, aby pojmenovala své novorozené dítě po vzácném Pokémonovi. Je známo, že jména pokémonů jsou trochu divná, nicméně to jeho sestře nezabránilo v tom, aby své dítě opravdu pojmenovala podle tímhle bizarním způsobem. Její brácha to zpočátku bral s humorem a nadsázkou, takže asi nečekal, že se jméno jeho sestře tolik zalíbí. Pak když mu došlo, že se takhle dítě bude opravdu jmenovat, byl trochu v šoku.

Ne, že by to nebylo hezké jméno, ale pravda je taková, že matka dítěte by asi nebyla moc nadšená, kdyby zjistila jeho skutečný původ. Vybrala pro dítě jméno Zacian, a pojmenovala ho tak po jednom z legendárních Pokémonů – důvodem bylo i to, že chtěla jméno, které by začínalo na písmeno "Z". Když pak její brácha vedle ní chytal Pokémony a pokoušel se chytit právě Zaciana, tak měla jasno. Zacian však v japonštině znamená „meč“, což může být pro ty, kteří to zjistí, poněkud překvapující. Ale to není zase tak velký problém, protože o skutečném původu jména vědí jenom nejbližší – a také o inspiraci, kterou to nastávající mamince vnuklo. Všichni se ale rozhodli o původu jména o Vánocích před příbuznými raději mlčet.


Přečtěte si také