Americký fotbalista seknul s kariérou a začal vyměňovat karetní Pokémony 1
Autor: instagram.com/blakes.breaks/ Americký fotbalista seknul s kariérou a začal vyměňovat karetní Pokémony 1

Hvězda amerického fotbalu ukončila kariéru a začala vyměňovat kartičky s Pokémony. Kolik si dnes vydělává?

rd. Publikováno: 20.01.2023
Slavný hráč NFL sekl se sportem, aby se začal živit vyměňováním karet s Pokémony.

reklama

O světě sběratelů karetních Pokémonů tady moc nepíšeme – a když, tak jenom když s ním má něco dočinění youtuber Logan Paul, jenž je sice vášnivým sběratelem, ale už ne moc bystrým – viz jeho dávná příhoda, kdy za obří peníze koupil falešný kus.

To ale neznamená, že se nejedná o obří a podle všeho velice lukrativní odvětví. Důkazem budiž teď 29letý perspektivní hráč amerického fotbalu Blake Martinez, jenž opustil na konci minulého roku svůj NFL tým Las Vegas Raiders, aby se mohl začít na plný úvazek věnovat právě výměně karet s Pokémony.

 

Martinez se do Pokémonů údajně zbláznil už jako dítě, když si ve věku 6 let koupil svůj první balíček. Od té doby svoji vášeň průběžně přiživoval, až donedávna se jednalo ale pouze o hobby. To se ale nyní změnilo na životní náplň, která ještě navíc nemálo vynáší. Bývalý fotbalista dokonce prozradil, že si výměnou karet přijde zhruba na stejné peníze, jako když působil v NFL. A vězte, že to nejsou malé částky. Za rok si přišel v přepočtu zhruba na 22 milionů korun. Půlku této částky je pak schopen – když se poštěstí – vydělat prodejem jediné vzácné kartičky.

Logan Paul čelí kritice za hnusná slova 1

VIDEO: Fanoušci brutálně vynadali Loganu Paulovi. Co hnusného řekl svému kamarádovi?

reklama