Virály

22. září 2021 13:23

redakce Prima Lajk

Identická dvojčata randí s identickými dvojčaty a dělají spolu úplně všechno! Jak se dala čtveřice dohromady?

Na ulici budí rozruch a lidé se s nimi chtějí fotografovat. Identická dvojčata Venessa a Kerissa D'Arpino si za partnery našla identická dvojčata Lucase a Jacoba Sealbyovi.

Příběh jako z bláznivé hollywoodské komedie obletěl celý svět. Jednovaječná sesterská dvojčata Venessa a Kerissa si totiž našla za své partnery identické bratrské duo Lucase a Jacoba. Seznámila je prý jedna z klientek Venessy, která pracuje jako osobní trenérka ve fitku. „Příběh o tom, jak jsme se poznali, je opravdu jeden z milionu. Jedna moje klientka je zdravotní sestra a o Lucase se starala v nemocnici. Řekla mi o něm s tím, že taky pochází z dvojčat a že bychom si s oběma hochy se sestrou určitě rozuměly,” popsala Venessa začátek jejich vztahu deníku New York Post.

Stačilo jedno jediné rande ve čtyřech a láska jako trám byla na světě. Dvojčata se do sebe okamžitě zamilovala. „Nikdy jsme si nepředstavovaly, že bychom mohly randit s identickými dvojčaty. Připadalo nám to vcelku nereálné. Nyní jsme ale šťastné, že nás něco takového potkalo,“ svěřila se jedna ze sester pro server Daily Mail s tím, že spolu čtveřice tráví skoro veškerý volný čas.

Kromě romantických chvil na rande se ale dvojice dvojčat potkává i v domácnosti. Po necelých třech měsících vztahu spolu totiž začala čtveřice bydlet a věří, že jim to bude klapat i v budoucnu. „Kamarádi nám říkají, že jsme byli stvořeni jeden pro druhého. Asi jsme se vážně měli najít a byl to osud. Zatím to tak vážně vypadá. A možná se jednou i společně vezmeme. Byla by to asi vážně velká party. Všichni kamarádi nás k tomu přemlouvají,“ řekla Venessa.


Přečtěte si také