Influenceři nejsou vítáni 1
Autor: istock.com Influenceři nejsou vítáni 1

Influenceři naštvali prodavače! Za zmrzlinu teď musí platit dvojnásobek ceny. Proč je nenávidí?

Publikováno: 03.07.2019
Proč zmrzlinář nenávidí influencery?

reklama

Influenceři a youtubeři mají jeden společný neduh. Často se nechají unést a začnou věřit představě, že jsou tak známí a populární, že s nimi každý chce spolupracovat. Jinými slovy si myslí, že mohou bydlet zadarmo v hotelech, létat zadarmo na dovolené nebo dostávat zadarmo zmrzlinu. Jenže jak se teď losangeleská youtuberská smetánka dozvěděla, ne každá zmrzlina je zadarmo!

Zmrzlinář pohrdá influencery 1
Autor: Instagram.com Zmrzlinář pohrdá influencery 1


CVT Soft Serve, populární zmrzlinový stánek v LA, teď na sociálních sítích vydal nové oznámení. Majitel už byl natolik otrávený z influencerů, kteří chtěli zmrzku zadarmo, že se rozhodl od nich do budoucna vybírat dvojnásobek.

„Rozhodli jsme se to učinit oficiální. Vážně nás nezajímá, že jste tzv. influenceři nebo kolik máte followerů. Nikdy nedostanete zmrzlinu zadarmo za post na internetu. Je to zmrzlina za 4 dolary. Pro vás teď za 8. #InfluenceřiJsouOdporní“ napsal na Instagram.

Koneckonců, není to jako by zmrzlinový řetězec potřeboval víc reklam. Stačí, že jej po večerech navštěvují slavní herci a další celebrity se svými ratolestmi viz následující boží fotka.

Zmrzlinář pohrdá influencery 2
Autor: Instagram.com Zmrzlinář pohrdá influencery 2

reklama