Virály

27. října 2021 09:39

redakce Prima Lajk

Influencerka si udělala sexy fotky na pohřbu svého táty! Internet ji za to nenávidí

Hvězda sociálních sítí pobouřila své fanoušky kvůli fotkám, které udělala na pohřbu svého táty.

Sláva na internetu je velmi vrtkavá. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila i fitness modelka a influencerka Jayne Rivera z Miami na Floridě. Hvězda sociálních sítí si získala popularitu díky příspěvkům o módě, cestování a fotkám v plavkách. Až donedávna měla Jayne na TikToku více než 300 tisíc sledujících a na Instagramu něco málo přes 84 fanoušků. To se ovšem rázem změnilo a o své fanoušky přišla.

Minulý týden totiž odhalila smutnou zprávu, a to, že přišla o svého milovaného otce. To by rozhodně nebyl žádný důvod k nenávisti, ba naopak. Jayne ale pobouřila své sledující tím, že vyfotila sérii nevhodných fotek přímo před tátovou rakví, na kterých se usmívá a pózuje, jako by se nic nestalo. Korunu tomu nasadily ještě „srdceryvné“ hashtagy jako #papi, #funeral nebo #rip.

A ačkoli to mladá influencerka určitě nemyslela jako urážku či zneuctění otcovy památky, mnoho jejich sledujících na to mělo jiný názor. „To si děláš p*del?! Tak tohle je fakt nechutný!“ napsal pod fotku komentář jeden ze sledujících. „Tohle není v pohodě, Jayne. Tvůj táta byl vyznamenaný veterán, tohle si nezasloužil. Ať odpočívá v pokoji,“ vzkázal druhý fanoušek. Mnozí ji přestali sledovat a vybízeli influencerku, aby fotky okamžitě smazala. Ta to ovšem vyřešila tak, že si smazala všechny účty a nijak nereaguje.


Přečtěte si také