Influencerka Jayne Rivera pobouřila internet nevhodnou fotkou z otcova pohřbu
Autor: Jayne Rivera/Instagram Influencerka Jayne Rivera pobouřila internet nevhodnou fotkou z otcova pohřbu

Influencerka si udělala sexy fotky na pohřbu svého táty! Internet ji za to nenávidí

Tamara F. . Publikováno: 27.10.2021
Hvězda sociálních sítí pobouřila své fanoušky kvůli fotkám, které udělala na pohřbu svého táty.

reklama

Sláva na internetu je velmi vrtkavá. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila i fitness modelka a influencerka Jayne Rivera z Miami na Floridě. Hvězda sociálních sítí si získala popularitu díky příspěvkům o módě, cestování a fotkám v plavkách. Až donedávna měla Jayne na TikToku více než 300 tisíc sledujících a na Instagramu něco málo přes 84 fanoušků. To se ovšem rázem změnilo a o své fanoušky přišla.

Minulý týden totiž odhalila smutnou zprávu, a to, že přišla o svého milovaného otce. To by rozhodně nebyl žádný důvod k nenávisti, ba naopak. Jayne ale pobouřila své sledující tím, že vyfotila sérii nevhodných fotek přímo před tátovou rakví, na kterých se usmívá a pózuje, jako by se nic nestalo. Korunu tomu nasadily ještě „srdceryvné“ hashtagy jako #papi, #funeral nebo #rip.

A ačkoli to mladá influencerka určitě nemyslela jako urážku či zneuctění otcovy památky, mnoho jejich sledujících na to mělo jiný názor. „To si děláš p*del?! Tak tohle je fakt nechutný!“ napsal pod fotku komentář jeden ze sledujících. „Tohle není v pohodě, Jayne. Tvůj táta byl vyznamenaný veterán, tohle si nezasloužil. Ať odpočívá v pokoji,“ vzkázal druhý fanoušek. Mnozí ji přestali sledovat a vybízeli influencerku, aby fotky okamžitě smazala. Ta to ovšem vyřešila tak, že si smazala všechny účty a nijak nereaguje.

 

Sofia Cheung

GALERIE: Influencerka zemřela kvůli selfíčku. Snažila se vyfotit před vodopádem!

Kam zmizela Belle Delphine? 1

VIDEO: Sexy streamerka Belle Delphine zmizela z internetu! Co se stalo s influencerkou poté, co natočila porno?

reklama