Virály

21. ledna 2020 14:38

sarka.turcekova@gmail.com

Influencerky jako novodobé společnice? Boháči jim nabízejí peníze za sex. Vážně na to každá kývne?

Jak je vidět, rozšířila se prostituce už i mezi influencerky na Instagramu. Erotické nabídky za desítky tisíc korun jim chodí každý den.

Možná byste si řekli, že nabídky na sex budou chodit ženám, které pracují na privátu a společnicím. Už dávno je ale pravidlem, že úchylné nabídky na sex chodí taky modelkám, holkám na seznamce a influencerkám. Z něho se stal doslova katalog, kam si chodí pravidelně bohatí muži vybírat společnice. Vlastně tak influencerky fungují jako placené společnice, které chodí na drahé večeře, jezdí na dovolenou nebo s dotyčným stráví jednu noc. Záleží pak na tom, jestli na to dotyčná kývne, když ale nemá peníze, tak je taková žena ochotná udělat kdeco.

Jedna influencerka se svěřila serveru BBC s tím, že jí muž kupoval neustále drahé věci. Psala si s ním dohromady asi rok a půl, jeho vzrušovalo to, že jí může kupovat drahé věci. Když pak šli poprvé na večeři, svěřila mu, že má asi pětitisícový dluh, tak jí nabídl 10 tisíc za sex. Souhlasila a šla s ním na hotel, i když se pak prý cítila ponížená, byla na sebe naštvaná a cítila se jako zneužitá. Stejně ale trvá na tom, že nejde o prostituci, zřejmě je ale jediná… Influencerky totiž podobným způsobem získávají peníze běžně.

Sdílejte článek
Štítky Instagram Sex prostituce společnice influencerky

Přečtěte si také