Virály

17. června 2019 11:44

redakce Prima Lajk

Instagramový pár chce po fanoušcích peníze, aby mohl vycestovat do Afriky. Lidé jim za to nadávají

Tak tomuhle se říká přešlap. Mladý pár z Německa požádal fanoušky na Instagramu o to, aby jim přispěli 360 tisíc na jejich cestu do Afriky. Při tom ale odmítli vydělávat si peníze sami, což bylo na jejich sledující trochu moc.

Tohle se slavnému páru trochu nepovedlo. Catalic Onc a jeho manželka Elena Engelhardt plánují cestu směrem z Německa do Afriky. Z nevysvětlitelných důvodů už příští měsíc. A tak je napadlo požádat o peníze na dovolenou svoje fanoušky. Nechtějí ale žádné drobné, celkem na cestu totiž potřebují na 16 tisíc dolarů (asi 360 tisíc korun). A to na kola a vybavení, jídlo, ubytování, na SIM karty s internetem, ale taky na cestovní pojištění.

Catalic s manželkou v příspěvku píšou, že chtějí svoje diváky vzít všude s sebou, tudíž jim mohou přispět. To ale fanoušky docela naštvalo, už proto, že si mohou snadno vydělat peníze sami. Cat totiž v minulosti už odmítl placený fotomodeling z důvodu, že se mu to zdálo moc konzumní. „Nepochopila jsem, z jakého důvodu je víc konzumní práce ve fotomodelingu než žádat o peníze cizí lidi na internetu,“ píše jedna z fanynek.

A další se přidávají: „Tvoje máma má dvě práce, aby zaplatila vaši dovolenou, nemyslíš, že je to ohrožování jejího duševního zdraví? Je smutné, že tohle všechno není jenom vtip. Tvoje sebedůležitost je směšná.“ No, co k tomu dodat, jestli je to pravda, pak vypadá jejich žádost o peníze přinejmenším podivně…

Sdílejte článek

Přečtěte si také