návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Inzerát, který baví Česko! Muž si v metru vyvěsil zprávu, ve které hledá pravou lásku. Holky, odpověděly byste mu?

Seznámení v dnešní uspěchané době je celkem oříšek. Většina lidí proto využívá různé seznamovací aplikace jako například Tinder nebo jiné internetové seznamky. Tento muž si ale zvolil poněkud ojedinělý způsob, jakým se na sebe rozhodl upozornit.
Vydáno: 14.01.2019
Spolu 2019
Autor: spolu2019 Spolu 2019
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jeho inzerát můžete najít přímo v pražském metru. A co se v něm píše? „Hledám mladou hodnou slečnu, která touží založit rodinu. Jsem inteligentní, úspěšný, mladý muž, který hledá lásku svého života. Dokážu tě materiálně zabezpečit, budu tě milovat a budu ti věrný. Navíc je se mnou legrace. :) Měla bys být mladší 28 let. Napiš, ať naše společné štěstí dlouho nečeká. :)"

Pro server Aktuálně se mladík svěřil, že už mu přišla spousta reakcí od zvědavých žen a jen výjimečně se najdou i nějací vtipálci. No, my mu přejeme hodně štěstí a snad brzy najde tu pravou.

Článek je zařazen v: seznamka , seznámení , vztahy , inzerát , láska , Metro