Virály

5. ledna 2021 11:40

sarka.turcekova@gmail.com

Jake Paul tvrdí, že jeho bratr Logan nemá v bitce proti Floydovi šanci! Proč si myslí, že to projede?

Jake Paul připustil, že v nadcházejícím boji Floyda Mayweathera moc nevěří svému bratrovi Loganovi a myslí si, že to projede.

Jeho starší bratr se chystá v únoru na dlouho očekávaný exhibiční zápas vyzvat dosud neporaženého amerického boxera. Ale ne každý si je jistý, že mu to vyjde. Nevěří mu v tom příliš ani jeho vlastní rodina. V rozhovoru Jake nadhodil, jak asi může Logan porazit Mayweathera, když to nedokázala ani boxerská legenda Manny Pacquiao. Jake Paul novinářům řekl, že je jeho bratr na sport špatný a myslí si, že to dělá jen kvůli sledovanosti. Pro lepší kontext – youtuber Logan nevyhrál ani boj s kolegou vloggerem KSI, a později navíc prohrál odvetu.

Jeho bratrovi Jakovi se zatím nedávno podařilo porazit hráče NBA Nate Robinsona, který ho vyřadil ve dvou kolech. Prohlásil také, že on je skutečný bojovník, zatímco on jen falešný bojovník. Sice mu prý přeje hodně štěstí, ale je pro něj dost nepochopitelné, že zrovna on vyzve na souboj bojovníka, který nebyl poražen ani jednou. Mayweather oznámil boj s Loganem minulý měsíc, kdy předtím řekl, že se chce zúčastnit dalších exhibičních bojů.A zdá se, že Jake Paul není jediný, kdo pochybuje o Loganovi; Mike Tyson si také nemyslí, že to v sobě má. Ve svém projevu na podcastu Logana Paula byl Tyson požádán o názor.

I když ale o jeho vítězství zapochyboval, dodal, že boj bude určitě dobrý. Minimálně se prý Logan bude bránit. V nedávném rozhovoru Tyson také poděkoval youtuberům, jako je Logan Paul, za prosazování popularity boxu.

Sdílejte článek
Štítky box souboj rozhovor Mike Tyson NBA Jake Paul Logan Paul Manny Pacquiao Floyd Mayweather Jr. Logan Jake Paul boxeři na youtube Nate Robinson

Přečtěte si také