Virály

1. října 2019 14:49

redakce Prima Lajk

Je Elsa z Ledového království lesba? Ve třetím filmu prý dostane holku!

Udělá Disney z jedné ze svých princezen lesbičku?

První Ledové království vyšlo v roce 2013. Tehdy nebyl Trump, Boris, ani Greta takovými problémy/symboly, jako jsou dnes. A svět byl díky tomu hezčí, mírumilovnější, chápavější. Naštěstí letos dostaneme dvojku animované pohádky, která nám snad tu bolest ze světového dění trochu zmírní.

Každopádně už od premiéry prvního filmu se LGBTQ komunita upnula na jednu z hrdinek, mladičkou Elsu. Ta dokáže střílet led ze svých rukou a z nějakého důvodu se stala ikonou výše zmíněného hnutí. Asi protože se s ní dokázali snadno ztotožnit. Nicméně asi na tom něco bude, protože podle zákulisních informací hodlá studio Disney téhle postavě dát ve třetím filmu přítelkyni. Ano, Elsa bude nejspíš vážně lesba, studio to ale chce provést až ve třetím filmu. Důvod? Kdyby totiž tuhle věc spáchali už ve dvojce, mohli by snímek v mnoha zemích zakázat, a tím by se tak studio připravilo o potenciální zisky.

Vše je zatím ve fázi neoficiálních informací a drbů, kdyby na to ale přece jen došlo, vadilo by vám to? Dejte vědět v komentářích.


Přečtěte si také