Virály

26. ledna 2019 18:47

redakce Prima Lajk

Jeden ze tří vegetariánů se nacpe masem, když se opije, tvrdí studie. Vážně si myslí, že jim nechybí?

Vegetariáni mají vždycky vznešené ideály. Utrpení zvířat, ekologická situace naší planety, nebo dokonce zdraví. Když se ale napijou, je to často úplně jinak.

Známe to všichni. Když se řekne, že se půjde chlastat, nezůstane u jednoho piva. Po nějaké době pařby ale člověku vyhládne a potřebuje se něčeho najíst. A není nic lepšího než třeba burger, pizza nebo kebab. To je ale pro vegetariána problém, jelikož Výběr je omezovaný na fazole nebo zeleninou. A to na žaludek napumpovaný alkoholem není to pravé.

Spousta vegetariánů to cítí stejně, vyplynulo ze studie, kde odpovídalo 1789 vegetariánů. Na 37 z nich přiznalo, že jedli maso, když byli opilí a 34 procent přiznalo, že takhle „ujedou“ pokaždé, ne jenom jednou. Vyplývá z toho to, že jeden ze tří vegetariánů, když je opilý, vůni masa neodolá a pořádně se do něj zakousne. 39 procent si dá kebab, 34 procent burger, 27 procent slaninu, 19 procent si dá smažené kuře a 14 procent klobásu. Ale stále je tady ještě 69 procent vegetariánů, kteří to vydrží i přes opilost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také