návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

Justin Bieber si pořídil domů exotická koťátka. Lidé mu za to nadávají. Čím zpěvák zvířata ohrožuje?

Z nějakého důvodu si ty největší celebrity mají tendenci pořídit vždy nějaké nezvyklé domácí zvíře. Justin Bieber naštval ochránce zvířat, když si pořídil exotické kočičky.
Vydáno: 06.10.2019
Exotická koťátka
Autor: Instagram.com/justinbieber Exotická koťátka

Utratil za ně bezmála jeden milion korun, stály ho totiž na 35 tisíc dolarů, což odpovídá zhruba 820 tisícícům. Proč si místo toho Bieber nepořídil normální kočičky, kterých je všude dost, je nasnadě. Zřejmě stejně jako ostatní celebrity chtěl být něčím zajímavý. Kočkovité šelmy, částečně domácí kočky a částečně africké servály, koupil od chovatele Illinois Select Exotics. Jeho nákup exotických koťat ale naštvalo organizaci pro ochranu zvířat PETU.

Chování kočkovitých šelem totiž podle nich mohlo inspirovat jeho fanoušky po celém světě, aby se sháněli po něčem podobném – po exotických kočkách. Přitom jsou útulky plné normálních kočiček. Bieber se tím ale nějak znepokojen asi necítí. Dokonce založil svým domácím mazlíkům stránku na Instagramu. Jedno z koťátek pojmenoval Sushi.

Článek je zařazen v: Justin Bieber , Bieber , exotická koťátka , kočkovité šelmy

reklama