Virály

6. října 2019 16:13

redakce Prima Lajk

Justin Bieber si pořídil domů exotická koťátka. Lidé mu za to nadávají. Čím zpěvák zvířata ohrožuje?

Z nějakého důvodu si ty největší celebrity mají tendenci pořídit vždy nějaké nezvyklé domácí zvíře. Justin Bieber naštval ochránce zvířat, když si pořídil exotické kočičky.

Utratil za ně bezmála jeden milion korun, stály ho totiž na 35 tisíc dolarů, což odpovídá zhruba 820 tisícícům. Proč si místo toho Bieber nepořídil normální kočičky, kterých je všude dost, je nasnadě. Zřejmě stejně jako ostatní celebrity chtěl být něčím zajímavý. Kočkovité šelmy, částečně domácí kočky a částečně africké servaly, koupil od chovatele Illinois Select Exotics. Jeho nákup exotických koťat ale naštval organizaci pro ochranu zvířat PETA.

Chov kočkovitých šelem totiž podle nich mohl inspirovat jeho fanoušky po celém světě, aby se sháněli po něčem podobném – po exotických kočkách. Přitom jsou útulky plné normálních kočiček. Justin Bieber tak podle nich přispívá k přemnožení zvířat a ukazuje svůj postoj, pokud jde o pomoc zvířatům – nezajímají ho. Bieber se tím ale nějak znepokojen asi necítí. Dokonce založil svým domácím mazlíkům stránku na Instagramu. Jedno z koťátek pojmenoval Sushi.


Přečtěte si také