Virály

20. května 2020 11:55

sarka.turcekova@gmail.com

KADEŘNICKÉ PEKLO: Znuděné ženy stříhaly své partnery v karanténě! Kdo z nich dopadl nejhůř?

Kvůli nutnosti izolace se musela většina lidí vzdát běžných potěšení jako chození do kina nebo restaurace. Mimo provoz byla i kadeřnictví, takže jedni zarůstali, druzí se rozhodli ostříhat doma.

Pandemie koronaviru přinesla mnohá úskalí. Protože byla veškerá kadeřnictví zavřená, tak většina lidí začala tak trochu zarůstat – ženy měly kolikrát delší a zanedbané vlasy, muži zase přerostlé nejen vlasy, ale i vousy. Na některé z nich byl doslova zoufalý pohled. Proto se často partnerky mužů, kteří spolu byli v izolaci, rozhodly vzít situaci do vlastních rukou a zahrát si na kadeřnice. Bohužel to dopadlo většinou podle očekávání – takže strašně.

Ovšem vypadá to, že když se některé ženy nudí, tak je doslova v jejich kreativitě nelze zastavit. A chlapům nic jiného než se oddat do rukou svých žen většinou v izolaci nezbývá – tedy pokud se nechtějí navrátit do studentských let. Vypadá to, že mezi ženami převažuje obliba ostříhání „podle hrnce“. V některých případech by snad bylo lepší, kdyby si vzaly na pomoc rovnou holicí strojek. Jejich výtvory můžete obdivovat galerii.


Přečtěte si také