Virály

25. května 2020 16:48

sarka.turcekova@gmail.com

Kluci se nechali kousnout jedovatým pavoukem, protože chtěli získat superschopnosti. Co se jim stalo?

Tři mladí bráchové jsou ve vážném stavu kvůli tomu, že se naschvál nechali všichni kousnout jedovatou černou vdovou.

Chlapci ve věku osmi, deseti a dvanácti let si hráli venku v jedné vesničce v Bolívii. Napřed pozorovali ovce, ale pak jejich pozornost upoutal velký pavouk černá vdova. Matka s nimi sice v tu chvíli byla, nicméně věnovala se sbírání dříví. Chlapce ovšem napadla dost zvláštní myšlenka. A sice, že se pavoukem nechají kousnout, aby získali superschopnosti, tak jako se to povedlo Peteru Parkerovi v komiksu Spider-Man.

Kluci údajně strkali ještě do pavouka holí, aby ho dostatečně vyprovokovali a ten je tak kousnul. Jenomže s čím už asi nepočítali je to, že bude jeho kousnutí bolestivé a způsobí jim vážné zdravotní potíže včetně bolestí svalů, žaludečních křečí a zvýšené srdeční frekvence. Tohle asi nebyly kýžené superschopnosti, po kterých chlapci toužili… Matka k nim přiběhla, když všichni tři začali skučet bolestí.

Rychle s dětmi spěchala do zdravotního střediska, kde jim byly podány léky, ale jejich stav se nezlepšil hned. Museli si poležet pět dní, než mohli být propuštěni domů… Co k tomu dodat, děti věří nejrůznějším věcem a často neumí rozlišovat fikci od reality.

Sdílejte článek

Přečtěte si také