Virály

24. listopadu 2022 12:44

redakce Prima Lajk

Kněží požadují spálení kostela. Místní farář si to rozdával s dominami na oltáři!

Bývalý kněz byl obviněn z obscénností přímo v kostele.

K bizarnímu skandálu došlo v americké Louisianě, kde náhodný kolemjdoucí přistihl místního, nyní už bývalého kněze Travise Clarka v kostele svatého Petra a Pavla při sadomasochistickém sexu se dvěma dominami. Podle výpovědi se měly brutální orgie odehrávat přímo na oltáři, přičemž třešničkou už na tak bizarním a obscénním dortu byla na celý akt namířená kamera.

Bezbožný incident pobouřil nejen širokou veřejnost, ale i místního neworleanského arcibiskupa, který označil akt za „démonický“ a nařídil znesvěcený oltář spálit. „Sdílím s vámi to, že se cítíte zrazeni. To, jak znesvětil oltář, bylo démonické,“ řekl rozhořčeně arcibiskup. „Když byly jasné detaily ohledně celého případu, přikázal jsem oltář odnést z kostela a spálit,“ dodal znechuceně.

Clark měl podle všeho dvěma dámám zaplatit, aby s ním erotický BSDM film natočily přímo ve svatém chrámu. Všichni tři byli po incidentu zatčeni a obviněni z obscénnosti a sexu na veřejném místě. Bývalý kněz si nyní bude muset opykat tříleté vězení a zaplatit pokutu tisíc dolarů. Rovněž byl nucen zaplatit osm tisíc dolarů poté, co arcibiskup požadoval odškodné za spálení znesvěceného oltáře a zneuctění posvátného místa.

Sdílejte článek
Štítky porno Sex zahraničí kostel skandál

Přečtěte si také