návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Virály

KONEČNĚ! Pizza je zdravější než většina cereálií, potvrdili vědci. Proč byste neměli jíst nic jiného?

Pizza na snídani je zdravější než cereálie.
Vydáno: 31.01.2018
Konečně chutná studie
Autor: istock.com Konečně chutná studie

Konečně je tu studie, se kterou se můžeme ztotožnit. Vědci totiž potvrdili něco, co jsme už dlouho tušili. Pizza je vlastně zdravá!

OK, to není tak úplně pravda. Je ale zdravější volbou snídaně oproti cereáliím. Což zní jako bizarní dvojice k porovnání, pizzu k snídani si totiž dáváme výhradně jen tehdy, když jsme po těžké kalbě, což se nestává častěji než třikrát, maximálně čtyřikrát do týdne!

Problém je v tom, že většina cereálií obsahuje hodně cukru. Pizza naopak obsahuje často sýr, který se v poslední době těší čím dál větší popularitě. A zatímco studie varuje před tím, abyste se živili *pouze* pizzou, pakliže se ocitnete v situaci, kdy budete mít na výběr mezi na první pohled zdravou miskou mléka a cereálií a na druhé straně studenou pizzou, je pizza zdravější volbou. A víc jsme vědět nepotřebovali.

Čím to, že jsou ženy silnější?

ODHALENO: Ženy jsou silnější než muži, tvrdí nová studie! Jak je to možné?

Jaká je nyní průměrná délka penisu?

Průměrná velikost penisu se zvýšila, potvrdila nová studie! Kolik cm je to nyní?

Článek je zařazen v: pizza , vědci , nová studie , snídaně , cereálie

reklama