Kultovní seriál Přátelé se dočká nové verze. Z Chandlera bude gay a z Phoebe černoška (apríl)

Slavný sitcom Přátelé se dočká remaku. Kdo si zahraje hlavní role?

V letošním roce bychom se měli dočkat nejen návratu slavných herců z kultovního seriálu Přátelé v nové speciální epizodě, ale rovněž i zcela nového remaku. Oznámila to oscarová herečka Octavia Spencer, která rovněž prozradila i detaily o novém příběhu, zbytek obsazení a pár změn oproti originálu.

V nových Přátelích se tentokrát dějství přesune do Los Angeles, hlavní hrdinové budou taky podstatně starší, místo ve 20 letech budou začínat na přelomu čtyřicítky, někteří již budou ženatí či vdaní a na krku budou mít děti. Seriál tak bude sledovat šestici hlavních hrdinů, kterak navigují nejen svými životy, ale také životy svých dětí. Všechny důležité věci pak budou probírat u zdravého džusu s avokádovým toustem, protože kavárny už v dnešní době tolik neletí.

V hlavních rolích se každopádně objeví Billy Eichner (Chandler), Octavia Spencer (Phoebe), Dylan McDermott (Ross), Kyle Chandler (Joey), Kathryn Hahn (Monica) a Rebel Wilson (Rachel). Důležitými změnami pak projdou i samotní hrdinové. Z Chandlera tak například bude homosexuál a z Phoebe černoška. Seriál se začne natáčet letos v létě a premiéru by tvůrci chtěli stihnout už na podzim. Těšíte se?

Sdílejte článek
Štítky seriál přátele herci Los Angeles herec Přátelé remake sitcom obsazení Rebel Wilson Dylan McDermott Kyle Chandler Octavia Spencerová Billy Eichner Kathryn Hahn

Přečtěte si také